Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

LEGIMI

Czcionka:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec informuje, iż pula darmowych kodów do LEGIMI na 2021 rok została wykorzystana przez Czytelników.


Od stycznia bieżącego roku Kody LEGIMI cieszyły się dużo popularnością wśród mieszkańców, to dzięki nim Czytelnicy mieli dostęp do darmowych, najnowszych ebooków.

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków, które można czytać na smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze.

 

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

1. Odwiedź Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec znajdującą się na ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego 6A lub napisz do nas na adres bp@bibliotekagrodziec.pl (jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem koniecznie zapisz się do naszej placówki). Bibliotekarz wyda unikatowy kod z miesięcznym okresem ważności.

2. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/bpg_grodziec/ i wpisz otrzymany kod.

3. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło (na podany adres przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć)

4. Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.

5. Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z wybranych przez Ciebie e-booków przez miesiąc.

 

Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 63 tyś e- booków!

Pamiętaj  liczba kodów ograniczona!

 

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany przez pracownika biblioteki.  Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny należy zgłosić się do naszej placówki. 

Ebooki można wypożyczać przez miesiąc licząc od dnia, w którym aktywowano kod. Po upływie tego okresu należy udać się do biblioteki po nowy kod.

 

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

 

Kalendarz

Październik 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zegar

Imieniny: