Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

LEGIMI

Czcionka:

Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec przystąpiła do Konsorcjum Legimi, dzięki któremu możemy zaoferować Czytelnikom bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków, które można czytać lub słuchać na smartfonie, czytniku, tablecie czy komputerze.

Krok po kroku, czyli co należy zrobić, aby bezpłatnie korzystać z Legimi:

1. Odwiedź Bibliotekę Publiczną Gminy Grodziec znajdującą się na ul. Plac ks. abp. Bronisława Dąbrowskiego 6A lub napisz do nas na adres bp@bibliotekagrodziec.pl (jeśli nie jesteś naszym czytelnikiem koniecznie zapisz się do naszej placówki). Bibliotekarz wyda unikatowy kod z miesięcznym okresem ważności.

2. Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/bpg_grodziec/ i wpisz otrzymany kod.

3. Zarejestruj się podając nazwę użytkownika, adres e-mail i hasło (na podany adres przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć)

4. Pobierz i zainstaluj bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki.

5. Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z wybranych przez Ciebie e-booków przez miesiąc.

 

Od tej pory masz bezpłatny dostęp do ponad 63 tyś e- booków!

Pamiętaj  liczba kodów ograniczona!

 

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym został wydany przez pracownika biblioteki.  Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca czytelnik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu, kod ten wygasa, a po kolejny należy zgłosić się do naszej placówki. 

Ebooki można wypożyczać przez miesiąc licząc od dnia, w którym aktywowano kod. Po upływie tego okresu należy udać się do biblioteki po nowy kod.

 

„Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

 

Kalendarz

Sierpień 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Zegar

Imieniny:

Pod wielkim dachem Nieba

Harmonogram sobót pracujących